Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jedn

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Wspólnie z Fundacją Training Projects serdecznie zapraszamy do zgłaszania się w projekcie „Biznes charytatywnie”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę wylosować całkowicie darmowe szkolenia – jako swoisty prezent w rewanżu za oferowaną dobroczynność. Dotychczas treningi przeprowadzono dla kilkunastu firm – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca będzie miał możliwość wybrać lokalizację spotkania, najepszą dla siebie datę, a przede wszystkim - tematykę kursu. Wachlarz możliwości jest szeroki: od kompetencji interpersonalnych, przez przywództwo i motywowanie albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Jak na razie z naszego wsparcia skorzystali: Związek Rzemiosła Polskiego, Centrum Edukacji i Kultury "Zenit" - inż. Ryszard Girczyc, Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, Fundacja Oświatowa - Europejskie Centrum Edukacyjne.

Wyróżnione projekty: Nie tylko babcie, Aktywność – Edukacja - Satysfakcja, Profesjonalny pracownik biurowy - kompleksowy program szkoleń osób po 45 roku życia, Inwestycja w siebie drogą do sukcesu zawodowego, Nowe kompetencje, nowe umiejętności drogą do sukcesu zawodowego

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w tym programie charytatywnym prowadzimy w hotelach, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Biały Bór w Zakopanem i Wysoki Kamień w OławieOpolu.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest spółka szkoleniowa Szkoła Biznesu z Gdańska. To najlepsza firma w dziedzinie gier biznesowych, wydarzeń integracyjnych i wybranych treningów menedżerskich. W konsorcjum proponujemy Państwu poniższe narzędzia:

- gry strategiczne z zakresu kierowania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, LEAN manufacturing oraz rozwiązywania problemów

- Realizowane w plenerze lub budynku spotkania team building o szkoleniowym odcieniu – scenariusze rozwijające kompetencje z zakresu budowania zespołu, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy inne tzw. miękkie i interpersonalne.

- Szkolenia biznesowe z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, delegowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka handlowa

Jako partner tej instytucji zapewniamy upust na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 30% po powołaniu się na nas. Dodatkowo z przyjemnością przeprowadzimy na życzenie program doradczo coachingowi wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: