Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jedn

Czytaj więcej...

Programy uczelniane – wyjazdy do Stanów

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi kursy i notyfikacje egzaminacyjne dla maturzystów migrujących do USA lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na zgodną z dyrektywami rekrutację do anglojęzycznej szkoły techniczno-zawodowej. W tym semestrze organizowaliśmy m.in. te programy: 

Opis programów nr O97/UK:

Kursy Life Skills profesjonalnie dostarczają uczniom informacji o szerokim zakresie tematów, aby pomóc im stać się mądrymi konsumentami i produktywnymi dorosłymi. Szkolenia te często podkreślają umiejętności związane z procesem, w tym ustalanie celów, podejmowanie decyzji i inne tematy, takie jak ustalanie priorytetów, zarządzanie pieniędzmi i czasem, relacje międzyludzkie i rozwój samego siebie. Dodatkowo mogą zostać uwzględnione konkretne tematy, takie jak wellness, dobór i wyposażenie domów, zaspokajanie potrzeb transportowych, żywienie, przygotowywanie żywności, wybór odzieży i budowa garderoby, ubezpieczenie, podatki i ochrona konsumenta.

Formalna definicja programów nr N48/USA:

Seminaria produkcji rolniczej łączą treści związane z produkcją zwierzęcą i roślinną, zapewniając kompleksowy zakres funkcji produkcyjnych w rolnictwie. Warsztaty te zazwyczaj obejmują takie tematy, jak opieka i gospodarowanie zwierzętami hodowlanymi, produkcja i zbiór plonów, kontrola owadów i chorób roślinnych i zwierzęcych, wydajne zarządzanie zasobami, analizy jakościowych / ilościowych danych dla podejmowania decyzji i zarządzanie gospodarstwem.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr P94/USA:

Badania nad służbami publicznymi Programy kariery wystawiają uczniów na obowiązki, obowiązki, wymagania i możliwości kariery w ramach służby publicznej. Tematy kursów są zróżnicowane i mogą obejmować między innymi bezpieczeństwo publiczne, policję, pożar, służby ratunkowe, prawo, kryminalistykę, poprawki, pożar / EMS oraz kwestie bezpieczeństwa wewnętrznego. Programy zależą od klastrów kariery, które uczniowie badają.

Charakterystyka programów nr I34/UK:

Niezależne studia w zakresie gościnności i turystyki, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają młodzieży zapoznanie się z tematami zainteresowań w branży hotelarskiej i turystycznej. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia podstawowych kompetencji specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Definicja kursów nr F64/UK:

Programy blacharskie wystawiają uczniów na umiejętności i informacje niezbędne do układania, wytwarzania, montażu, instalacji, konserwacji i naprawy przedmiotów i konstrukcji z elementów z blachy. Studenci uczą się bezpiecznego i wydajnego działania różnych narzędzi i zazwyczaj zdobywają umiejętności czytania, spawania, wykańczania i polerowania metali.

Formalna definicja kursów nr C92/UK:

Obowiązkowe dla każdego Międzynarodowego tytułu maturalnego związanego z karierą, IB Podejścia do kursów edukacyjnych wprowadzają uczniów w umiejętności życiowe, aby umożliwić im krytyczne zaangażowanie się w innych. Tematy zajęć obejmują dylematy etyczne, dedukcyjne i indukcyjne, szok kulturowy, uczciwość akademicką i inteligencję emocjonalną.Tagi: