Najnowszy

Darmowe szkolenia dla jednostek charytatywnych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę zgłosić wniosek o treningi i warsztaty kompetencyjne, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za swoją nauke nie zapłacicie jedn

Czytaj więcej...

O mnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Szeroko pojęty HR i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, przy jakich większość managerów popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem ludzi pracujących w firmie czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, które spotyka się bardzo często w firmowych relacjach.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników do najlepszych nie należą, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na szerokim spojrzeniu na problem, zajmując się pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasowym. Tym sposobem mogę spojrzeć na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego działania optymalizacyjne.


Na pewno przydatne jest w wykonywaniu pracy wiedza, którą przez lata zdobywałam. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni systematycznie dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy też sposobów mediacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. Dotychczas miałam okazję współpracować z dużą ilością prywatnych firm, ale też z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Zajmuję się także wdrażaniem w pełnym wymiarze mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych publikacji w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to na początku pełna poufność, tematy związane z dyskrecją to dla mnie kluczowa sprawa. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także ulepszam procesy HR. Mogę także przeprowadzić warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do lepszej pracy.Tagi: